Valorant | Yeni Karakter Tanıtıldı!

Valorant

Riot Games'in dünyaya adını duyurmaya başardığı oyunu VALORANT için yeni bir karakterin oyuna ekleneceği oyunu oynayanlar tarafından iddia ediliyordu. Riot Games ekibi bu konuşulan iddia'yı doğruladı ve geçtiğimiz günlerde VALORANT'ın resmi Twitter adresinden yeni getirecekleri karakterin tam 30 saniyelik oynayış videosunu paylaştı.

Hala kapalı betada oynanan oyunun herkese açılmasını oyuncular çok istiyor. Yakın zamanda açılacağını duyuran Riot Games oyunu herkese açmadan önce güncellemeleri ve oyunda bulunan hileleri banlamaya devam ediyor. Oyunun bütün bilgisayarda açılmasını isteyen Riot Games bunun için oyunun yazılımlarında özel kodlar kullanmakta. League of Legends gibi oyunun dünyada en fazla oynanan çevrim içi oyun olması için çok fazla uğraşılmakta.


Yukarıda bahsettiğim karakterin videosu Riot Games'in resmi Twitter adresinde ayrıntılı olarak paylaşılmış durumda. Reyna ismindeki yeni karakter bir vampir ve yarı insan. Oyuna gelen bu karakterin yetenekleri resmen göz kamaştırıyor. Reyna kökeni Meksika'dan gelen bir vampir. Yetenekleri henüz açıklanmasa bile yayınlanan videoda bazı yeteneklerini görebiliyoruz.

Videoda bir yeteneğini kullanırken karşısındakine "Give me yout heart" diye bağırdığını duyabiliyoruz. Reyna bunu dedikten sonra rakibini öldürürse bir pençe animasyonu beliriyor, bize bir miktar can veriyor ve kendisine güç veriyor. Şuanlık yayınlanan ve karakter hakkında bildiğimiz şeyler bunlar. Aşağıdan Twitter'da paylaşılan videoyu izleyebilirsiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar