Yeni Call of Duty Oyununun İsmi Sızdırıldı!

Sızıntı Haber Doğru mu?

Yıllardır bizimle berbaer olan Call of Duty serisi şüphesiz en iyi savaş oyunlarından birisi. Özelikle bizlere verdiği duygu ve oyunların grafiği bu oyunu efsaneleştirmeye yetiyor. Ancak bu efsane oyun geçtiğimiz günlerde bir sızıntı haber ile karşı karşıya geldi. İsmini vermeyen bir çalışan tarafından söylenene göre oyunun ismi Call of Duty Black Ops Cold War olacak.

Yıllardır bu sektörde lider olan oyunun yeni oyunu oyuncular tarafından merakla bekleniyordu. Savaş oyunu dediğimizde aklımıza ilk gelen oyun Call of Duty. Yeni oyunun bu yıl içerisinde yayınlanması planlanırken uzun süredir oyunculara bir şey söylemeyen geliştirici şirket sızıntı olayı ile karşı karşıya kaldı. Resmi bir açıklama olmasa bile şirkette çalıştığını söyleyen ve ismini vermek istemeyen bir çalışan oyunun isminin Call of Duty Black Ops Cold War olduğunu belirttiği bir gönderi paylaştı.

Henüz Resmi Açıklama Yok

Bazılar bunun gerçek olmadığını söylese bile kişinin güvenilirliğini savunan oldukça büyük bir kitlede var. Bazılar ise kesin gözüyle bakıyor. Yeni adı ile kesin bir bilgi bulamasak bile kaynağın sağlamlığı dikkat çekiyor. Hatta oyunun geliştiricisi olan Treyarch adlı kişi eski zamanlarda yapılan savaşları hikaye olarak anlatma planlarının olduğunu söylemişti. Bu ihtimalde oyunun isminin Call of Duty Cold War olması ihtimalini güçlendiriyor.

Oyunun ilk serisi olan Call of Duty Black Ops 1960'lı yıllarda geçiyordu ve diğer çıkan 2. oyun ise gelecekte geçiyordu. Bu yıl çıkarılması planlanan oyun ise soğuk savaş yıllarını anlatacağı ihtimali oluşuyor. Bu bilgi tam olarak net değil fakat dediğimiz gibi kaynağı sağlam. Her ne olursa olsun resmi açıklamayı beklememizde fayda var.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar