Uplay Hafta Sonu Ücretsiz Oyun Etkinliği

Oyun Ne Olacak?

Son zamanlarda oyun platformları (Epic Games, Steam vs.) ücretsiz oyunları ile gündeme gelmeye başladı. Epic Games'in bedava verdiği GTA V ile alevlenen bu piyasaya Uplay'de eklendi. Hafta sonu vereceği ücretsiz oyunu açıkladı!

Bu hafta sonu vereceği oynaması ücretsiz oyun Far Cry 5 olacak. Ubisoft şirketi bizlere Uplay üzerinden bu oyunu ücretsiz bir şekilde oynamamıza izin veriyor. Ubisoft Toronto ve Ubisoft Montreal tarafından birlikte geliştirilen Far Cry 5 oyunu bu hafta Uplay üzerinde ücretsiz bir şekilde oyunculara verilecek. Oyunun ücretsiz sürümü yarın yani 29 Mayıs Cuma günü 16:00 olarak belirlenmiş durumda. Ücretsiz oyunun süresi ise 31 Mayıs Pazar 23:00 tarihinde bitecek. Bu saatler Türkiye saati yani yarın oyunu indirebilirsiniz.

Oyun Hakkında

Far Cry oyun serisi Ubisoft tarafından piyasaya sürülmüştü. Oyun serisinin 5. ana oyunu olan Far Cry 5'i ücretsiz oynayacağız. 27 Mart 2018 tarihinde piyasaya sürülmüş ve oyuncuların beğenisini kazanmıştı. Bu oyun Far Cry 4'ün bir devamı niteliğinde. Oyunun hikayesi Montana adlı bir şehirde geçiyor. Burası Amerika Birleşik Devletlerin'de bulunan kurgusal bir bölge ismi ise Hope Country. Ayrıca oyunda çok oyunculu mod bile bulunuyor.

2017'nin Mart ayında duyurulan Far Cry 5 Mart  2018'de tüm platformlar için çıkış yaptı. Oyunun fiyatları güzel seviyelerde. Uplay'de oyunu 67 TL'ye, Xbox Store'da ise 79TL'ye alabilirsiniz. Eğer ücretsiz sürümde oyunu severseniz oyunu alabilirsiniz. Uplay'in resmi sitesine ise buraya tıklayarak gidebilirsiniz.


Oyun dünyasında çok büyük bir yere sahip olan Ubisoft son zamanlarda Assassin's Creed Valhalla ile kendinden çokça bahsettiriyor. Valhalla hakkında yeni bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Çift silah kullanımını bizlerle buluşturacak Vikings ana temalı oyunun çıkış tarihi hakkında da sızıntılar bulunmakta. Oyun Xbox Series X üzerine çıkış yapacağı ve 4K 30FPS'te oynatacağı söyleniyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar