Tom Cruise, Elon Musk ve Nasa Uzayda Film Çekilmesi İçin Bir Araya Geldiler!

Evet yanlış duymadınız! Uzayda geçecek olan ilk film için kollar sıvandı. Bu üçlüden gelecek mesajı bütün dünya merak ediyor. Sizce de bu mümkün olabilir, uzayda film çekilebilir mi?

Son zamanlarda Görevimiz Tehlike film serisinin yeni bölümleri ile gündeme oturan ve prodüksüyon aşamasında sınırları zorlayan karar alınmak üzere. Tom Cruise'ın Elonmusk ve Nasa ile bir araya gelecek uzayda geçen bir film çekmek istediği açıklandı. SpaceX ve Nasa ile görüşmeye devam eden Tom Cruise eğer bu proje hayata geçerse tarihe geçecek. ''Uzayda film çeken ilk kişi''.


Tom Cruise yukarıda bahsettiğim gibi sınırları zorlamayı seven dünyaya ender gelen aktörlerden birisi. Çektiği muhteşem aksiyon sahnelerinde bile dublör kullanmayı reddeden, helikopter dahil birçok aracı bile kullanabilen Cruise, şimdi gözünü uzaya dikmiş durumda. Medyaya düşen haberlere göre Elon Musk'ın uzay konusunda çok başarılı olan şirketi SpaceX'in yanı sıra projesine Nasa'yı da dahil etmek istediği konuşuldu. 

Tom Cruise bu projesini hayata geçirmeye çoktan başalamış durumda. Bu konuda daha fazla bilgi ise maalesef ki bulunamıyor. Muhtemelen anlaşma sağlanacak ve film sahneleri ve senaryo'su uzaya göre uygulanacak. Filmin istasyonda mı yoksa gezegen üstünde mi çekileceği ise tartışılmaya devam ediyor. Ayrıca daha kesin bilgiler için çok erken aşamadayız.