Pubg Mobile Yeni Güncelleme Geldi!

Dünyanın en çok oynanan oyunu PUBG için  sabah saatlerinde büyük bir güncelleme yayınlandı! Güncelleme içeriğinde Miramar haritasının değiştiğini öğrendik.

Bu tür güncellemeler aslında oyunu daha üst seviyelere çıkaran güncellemelerdir. İnsanlar her zaman aynı yerde oynamaktan sıkılmış olacak ki bu tür bir güncellemeye ihtiyaç duyulmuş. Kısa süre içinde PUBG bu güncelleme ile oyuncuların oyunda geçirdiği süreyi de büyük ölçüde arttırdı. PUBG'nin güncellemelerinin dünya çapında beklenen güncellemeler olduğunu biliyoruz.. 


Tencent firmasının bu büyük kitleye hitap etmesi bu tür olayları doğuruyor. PUBG mobile 0.18.0 güncellemesinin tarihi en son Tencent firması tarafından 07/05/2020 olarak duyurmuştu. Güncelleme sabah saatlerinde geldi ve miramar haritası birazda olsa değişti. 

Güncellemenin oyuncular tarafından heyecanla beklediği yeni miramar haritasını bizlere sunduğunu belirtelim. Tencent, PUBG Mobile 0.18.0 güncellemesi birçok kullanıcısı için yavaş yavaş dağıtmaya başladı. Ayrıca PUBG Mobile'ın sürüm adlandırması "Cihaza göre Değişir" olarak değiştirdi

Yeni gelişmiş miramar haritası ile oyuncularının gönlünü alan Tencent firması ayrıca PUBG Mobile için harita olan Miramar'ın ismini Mad Miramar olarak değiştireceğini açıkladı. Haritanın ikinci bir versiyonu olacak bu harita bizleri yarış modları ve farklı rampalar ile karşılayacak.


Ayrıca bu güncelleme ile birlikte oyundaki haritaya yeni kaynaklarda eklendi. Oyuncuların çölde eğlenebilmesi için bir yarış pisti ve Altın Mirado adında yeni eklenen öğeler yer alıyor. Bunlar güncellemenin ses getiren ayrıntıları bunların haricinde oyuna yeni silahlar, performans iyileştirmeleri ve çeşitli göstergelerde eklendi. Kum fırtınasını ise bir sonraki zorluk seviyesinde olacak. Bu zorlu koşulda oyuncuların hayatta kalabilmesi için bolca alıştırma yapması gerekiyor. Ayrıca lobinizden kum fırtınalı bir temada ekleyebiliyorsunuz. 

Ayrıca oyuncular tarafından beklenen diğer bir özellik ise Cheer Park'tı bu özellikte sonunda oyuncularla buluştu. Cheer Park oyuncuların gerçek zamanlı olarak buluşacağı sosyal alan gibi bir yer. Oyuncular birbirlerinin istatistiklerini burada görebiliyor ve oyuncular birbirleri ile daha fazla iletişime girebiliyor.