Playstation Plus Ücretsiz Oyun Belli Oldu!

Sonunda Beklenen Haber Geldi!

Çok büyük bir kitleye hitap eden Playstation yaz aylarında yaptığı ücretsiz oyunlar ile oyuncuların keyfine keyif katıyor. Sonunda yaz geldi ve Playstation ücretsiz yapacağı oyunu duyurdu! Hadi gelin bakalım o oyun neymiş?

Önümüzdeki Haziran ayında bu senenin ilk ücretsiz oyunu Playstation Plus tarafından oyunculara duyuruldu. Herkes pandemi yüzünden evde kalırken insanların zamanının geçmesini sağlayan en iyi şeylerden biriside oyunlar. Epic Games, Steam gibi platformlar bazı popüler oyunları ücretsiz dağıtmaya başladı ve sonunda Playstation'da bu olaya katıldı.


Senin İlk Ücretsiz Oyunu Nedir?

Geçtiğimiz günlerde Days of Play adında bir kampanya ile oyuncularını sevindiren Sony şirketi Playstation için yapılan kampanyaların her zaman düzenli bir şekilde devam ettirilmesini söylüyor. Aynı zamanda ücretsiz oyun haberi ile The Last of Us Part II oyunu içinde oyuncuları sevindirecek bir haber verildi.

Ücretsiz oyun Call of Duty WWII olacak! Efsane oyun serilerinden Call of Duty, Sony tarafından oyunculara ücretsiz olarak verildi. Ücretsiz oyunlar, oyuncuların evde durduğu karantina sürecini oyun oynayarak Bu dönemi atlana kadar zaman geçirmesini sağlıyor. Hem bu sayede oyuncular daha çok eğleniyor ve daha fazla oyuna sahip olabiliyorlar.


Bugünden itibaren indirilmeye açık olan Call of Duty: WWII 6 Temmuz'a kadar ücretsiz olmaya devam edecek. Bu fırsattan sadece PlayStation Plus kullanıcıları yararlanabiliyor. Call of Duty: WWII oyununun piyasaya 3 Kasım 2017 tarihinde yayınlanmıştı. Birçok oyuncu bu oyunun ücretsiz verilmesinden memnun durumda.

Sledgehammer Games tarafından geliştirilen oyunun dağıtım görevini Activision üstlenmişti. Hatırlarsanız geçtiğimiz yıl Sony oyunculara Call of Duty: Black Ops III ve Call of Duty: Modern Warfare'ı ücretsiz bir şekilde sunmuştu.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar