Mafia I Remake için Tarih Verildi | Yeni Video Yayınlandı!

Mafia I Remake için Tarih Paylaşıldı!

Oyuncuların en sevdiği oyun serilerinden birisi olan Mafia ilk çıkardığı oyundan beri adını altın harflerle oyun dünyasına yazdırmıştı. Son zamanlarda duyurulan Mafia I : Definitive Edition ile birlikte herkes heyecanlandı. Çıkan son haberlerde Mafia I: Definitive Edition'un çıkış tarihi belli oldu. Herkes sabırsızlıkla oyunu bekliyor. Ayrıca oyun hakkında yeni bir video yayınlanmış durumda.

Yakın zamanda geleceğini öğrendiğimiz oyunlar dün çıkış yaptı. Çıkan oyunların arasında oyuncular Mafia I: Definitive Edition'u göremedi. Büyük hayal kırıklığına uğratan bu durum kısa zaman sonra çözüldü ve Mafia I Remake için çıkış tarihi belli oldu. Müjdeyi veren 2K Games oyunun çıkış tarihini açıkladı. Ayrıca bu haberlerin yanında Steam platformunda Mafia Trilogy'nin fiyatı netleşti. 


Oyun piyasasına 2002 yılında dahil olan Mafia oyun serisi çok beğenildi ve hala oynanmaya devam ediyor. Oyun çıkış yaptıktan sonra çıkarılan 2. oyunu çok büyük beğeni alsa bile bunun ardından gelen serinin 3. oyunu maalesef fazla beğenilmemişti. Oyuncular bu oyunlar için remake veya remastered istiyordu ve sonunda oyunu yapan şirket bu kararını açıkladı ve oyunlar yavaş yavaş çıkış yapıyor. 

Mafia II ve Mafia III Remastered versiyonlar dün çıkış yaptı ve aralarında bulunmayan oyun Mafia I Remake için çıkış tarihi 28 Ağustos olarak belirlendi. Ayrıca oyun hakkında bir video yayınlandı. Videoyu yazının sonunda izleyebilirsiniz. Oyunun görüntü kalitesini iyileştirip hikayeyi genişletmişler oyun içerisinde. Yani oyunculara daha fazla macera sunuyor.

Ayrıca oyunu önceden alanlar Remake versiyonu için para ödemek zorunda kalmayacak. İşte oyunun yayınlanan videosu: 


Yorum Gönderme

1 Yorumlar

  1. Remake versiyonları büyük bir merak içerisinde bekliyorum. 3. oyun fiyaskoydu fakat 1 ve özellikle 2. oyun mükemmeldi. Yeni bir oyun yerine şimdilik tüm oyunlar için sırayla remake versiyonlarını çıkaracak olmaları güzel bir haber...

    YanıtlayınSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)