League of Legends | Bedava Volibear Kostümü!

Güncelleme

Riot Games adını sıkça dile getirmeyi sevmeye başladı! Son yaptığı Volibear güncellemesi ile yaptığı duyuruda 10.11 yaması ile birlikte getirilen yeni Volibear'ın son çıkarttıkları kostümünü hediye ettiklerini duyurdu. Yama notlarında Volibear'ın değiştiğini Fiddlesticks ve Lux gibi şampiyonlarında ufak düzenlemeler getirildiği yazıyor. Hadi bu hediyeyi alma şartları ve nasıl alındığını öğrenelim.

Ayrıca yama notlarında nişancılar için iyileştirmeler yapıldığı ve koridorda kalma safhasının güçlendirildiğini açıkladılar. İlerleyen dakikalarda aldıkları eşyalar ile daha fazla hareket kabiliyetine sahip olup daha fazla hayatta kalmalarının kolaylaştırması amaçlanmış durumda. Ayrıca ilerleyen zamanlarda nişancılar için daha fazla güçlendirme geleceği konuşuluyor. 


Nişancıların bazıları yanında destek şampiyonu olmadan rahatça dolaşabiliyor örnek verecek olursak Lucian, Vayne, Kalista ve tristana. Riot bu konuda saydığım şampiyonlara yeni güçlendirme getirmemiş ve sebep olarak bu şampiyonların Orta koridor ve Üst koridorda oynayabildiklerini belirtmiş.

Nasıl Alırım?

Gelelim esas konumuza. Kostümü nasıl alacağız? Öncelikle Riot Games'in duyurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Kostümü 10.11 yamasından önce Volibear'a sahip olanlar ve 10 Haziran tarihine kadar alanlar kullanabilecek. Yani henüz Volibear'ınız yok ise hemen marketten almalısınız. Aldıktan sonra ise yapacağınız tek şey beklemek olacak. Riot Games sizlere 10 Haziran tarihine kadar bedava kostümü verecekler. Verecekleri kostüm 975 RP değerinde ve vermelerine sebep olarak bu kostüm temasının Volibear ile uyuşmadığı söylenmiş. Bedava verilen kostümü aşağıda görebilirsiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar