Dark 3. Sezon Ne Zaman?

Merak edilen süreç devam ediyor!

Netflix'te çıkış yaptıktan sonra çok fazla bir izleyici kitlesine kısa zamanda oluşan Dark dizisi izleyenleri 2. sezondan sonra 3. sezonun ne zaman geleceğini merak ediyor. Bunun hakkında kesin bir şey olmasa bile söylentiler var. Konuya girmeden önce sizler için film ve dizi önerileri yaptığım konumu okumayı unutmayın eğer film veya dizi arıyorsanız sizin için bir seçenek kesinlikle vardır :)

Karantinada izlenebilecek en iyi film ve diziler

teknolaps

Dark dizinin izleyicileri tarafından tam not alması bu dizinin aslında ne kadar çok beklenildiğini öne sürüyor. Diziyi ve hikayesini ilk izlemede anlamak çok zor çünkü daha ilk bölümden bile kafanız karışıyor ve hikayenin içine daha çok çekilmeye başlıyorsunuz. Dizide kullanılan müzikler ve dizinin geçtiği yerler çok iyiydi. Bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine başlayıp kısa sürede bitirmiştim. Sizlere de kesinlikle izlemenizi öneriyorum. Gelelim 3. sezonun çıkış tarihine ve söylentilere.

3. Sezon Ne Zaman?

Aslında bu soru için henüz çok erken. Yakın zamanda dizinin başrol oyuncuları tarafından yayınlanan video ile daha çok konuşulmaya başlansa bile onların bile bir fikri olmadığını anlayabiliyoruz. Dizinin 3. sezonu 2020'nin sonlarında veya 2021 yılında geleceği konuşulanlar arasında. Netflix Türkiyenin hazırladığı videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.