Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone'nin Yeni Sezon Silahları Sızdırıldı!

Silahlar Sızdırılmış Durumda!

Oyun dünyasında önemli bir yere sahip olan Call of Duty serisi geçtiğimiz günlerde bir sızıntı olayı yaşadı. Modern Warfare ve Warzone oyunları ile 3. sezonuna giriş yapan oyun oyuncuları ile 4. sezonu paylaşmasın az kalmışken birçok oyuncunun yeni sezon için oyundan beklentileri arttı. Tahminen Haziran ayında geleceği konuşulan 4. sezon ile oyun içinde çok fazla değişim ve yenilik olacak. 

4. sezonun çıkmasına yaklaşık 1 ay varken bazı hackerlar yeni sezonda çıkacak olan silahları sızdırdı. Olayın içinde olan hacker'lar oyuncuların oyun içinde bile silahları görebileceğini söyledi. Reddit kullanıcısı olan  Igavemyhandhiv kullanıcı adlı bir oyuncu oyun içinde yaşadıklarını videoya çekerek sadece kendisinin kullanabildiği oyun içinde aktif olamayan bir hafif makineli tüfeği ile oynadığını söyledi. Yani görünen o ki yeni sezonda gelecek olan silahların dosyaları oyuna eklenmiş.


Yeni Gelecek Silahların İsmi Ne?

Oyuna 4. sezonda eklenecek silahlar şu şekilde;

  • Vector
  • HK G28
  • Galil 
  • APC9
  • XM109

Vector: Bu tür FPS silah oyunlarında oyuncuların bir numaralı ve vazgeçilmez silahı Vector yeni sezonda bizimle birlikte olacak. Yüksek atış hızı ile kolayca düşman öldürebileceğiniz hafif makineli tüfek oyunlarda çok fazla tercih ediliyor. Oyun dosyalarında iw8_sm_victor adında bir dosya var ve bunun Vector olduğu düşünülmekte. 

HK G28M14'e benzerliği ile dikkat çeken neredeyse aynı yapıya sahip olan HK G28, tam 62 şarjöre sahip ve keskin nişancı tüfeği. Verdiği yüksek hasarı ve menzili sebebi ile en çok tercih edilen keskin nişancı tüfeklerinden birisi.

Galil:  Oyunun serilerinden birisi olan Call of Duty: Black ops'tan tanıdığımız Galil silahı 7.62mm şarjör kapasitesi var ve israil yapımı bir piyade tüfeği. Black ops'un en çok tercih edilen silahlarından birisi.

APC9: 9mm şarjör kapasitesi olan bu silah olağan üstü hızda ateş etme hızına sahip bir hafif makineli silah. Çok hızlı ateş ettiğinden bir çok FPS oyunlarında kullanılmakta. APC9'un dosyası oyun çıktığında da bulunuyordu fakat oyun içinde yoktu ve olmama sebebi tartışılıyordu

XM109: En yüksek hasarlı keskin nişancı tüfeği XM109 ile ateş ettiğinizde tek atışta rakibi öldürebiliyorsunuz. Genellikle her FPS oyunlarında bulunuyor.

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

  1. Merhaba. öğretici, bilgilendirici bir yazi olmuş. Bu serideki yeni yazılarinizi da sabirsizlikla bekliyorum. basarilar.

    YanıtlayınSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)