Call of Duty Mobile Oyununa Yeni Savaş Dönemi Geliyor!

Call of Duty Mobile

Mobil platformlarda Pubg'nin ünlenmesi ile birçok oyun kendi oyunlarının mobil versiyonunu çıkardı. Bu çıkarılan versiyonlarda en sevilen oyunlardan birisi şüphesiz Cod Mobile oldu. Oyuncular artık Call of Duty eğlencesini telefonda da yaşayabiliyor. Oyunu diri tutan sık sık gelen güncellemeler sayesinde oyun her geçen gün daha büyük kitleye ulaşıyor.

Oyuncuların yakından takip ettiği  Gulag modu geçtiğimiz günde duyuruldu. Serinin bir diğer oyunu Call of Duty: Warzone oynayanların bildiği Gulag oyunu daha zor hale getirmek için oyuna geliyor. Peki bu modun çıkış tarihi belli mi? Ne zaman gelecek?


Call of Duty Gulag Modu Nedir?

Call of Duty Mobile'ın kendi twitter adresinden paylaşılan bir video ile geldiğini öğrendik. Tweet'in açıklamasında ise "Yakında Geliyor!" yazıyor. Yayınlanan bu videoda önümüzde bir hapishaneyi andıran bir görüntü ve garip bir ses efekti ile oldukça ilginç bir hale getirilmiş. Bu 10 saniyelik video herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

Herkesin Gulag Modu olarak tanımladığı yeni güncellemenin aslında resmi adı duyurulmamış durumda. Warzone oyununda bulunan hapishaneye benzeyen bu 10 saniyelik video oyuncular tarafından Gulag Modu olarak tanımlanmasını sağladı.

Activision açıklamasında Gulag isimli yeni oyun modu güncellemesinin bir harita olarak kullanılabileceğini söyledi. Warzone oyununda bulunan sistem aslında mobile sürümüne entegre edilebilir. Henüz net bir açıklama olmasa bile oyuncuların bu oyunu dört gözle beklediğini söyleyebiliriz. Oyunun geliştiricisi olan TiMi Studios, Call of Duty: Mobile için dünyada 150 milyon indirme barajını geçtiğini söyledi ve oyunun 6. sezonunda savaş sistemine yeni bir sınıf ekleneceğini duyurdu.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar