Bilim Kurgu Oyunu Disintegration'ın Çıkış Tarihi Açıklandı!

Yeni tür Bilim kurgu oyunlarında çok fazlaca gördüğümüz senaryo olan insanlığın son zamanlarında geçen  Disintegration adındaki oyunun PC, Playstation ve Xbox için çıkış tarihi açıklandı!

Helo'nun kurucusu olarak bildiğimiz kişi Marcus Lehto tarafından açılan tam 30 kişiyi içinde barındıran bağımsız stüdyonun ilk yaptığı oyun Disintegration'ın Playstation, Xbox ve PC sürümleri yakında bizimle olacak. Fiyatının 49.99$ bandında çıkacağı bildirildi. Oyun için ön sipariş veren insanlara da güzelliklik yapmayı unutmadılar.

Çok oyunculu mod'da geçerli olan Flex emote, Disintegration Gravcycle madalyası, Loset ronin Midnight kaplaması ve animasyon içeren banner'lar içeren bonus kozmetik dijital ürünleri kazanabilecekler. Ön sipariş vermek istiyorsanız Steam üzerinden ön siparişte bulunabilirsiniz.


Oyunu yapan ekibin açıklamalarına göre Disintegration oyunculara genel ifade ile FPS oyunlarında yeni bir deneyim yaşatmak istiyor. Bilimkurgu,shooter türündeki bu oyunda kıtlık çeken ve kaynak eksikliği yaşayan insanlık için bu dünyadan kurtulabilmek ve insan ırkını yeniden oluşturmak.

Oyunun içinde insanların beynini robotik bir beyine entegre edilebilmek için süreç geliştirilmiş. Bu süreçlerden sonra ise saldırganlar kontrolü ele geçirip insanlığı kendi emirlerine dayalı bir şekilde yaşatmaya başlıyor. Oyuncular bu dayatmaya karşı koymak için birlikte savaşmak için bir grup kuruyor.

Bu küçük gruba liderlik yapan yetenekli bir pilot Romer Shoal'ı kontrol ediyoruz. Bu heyecanlı tek kişilik hikayede insanlar yaşamı geri getirmek için uğraşıyor ve onları zora sokan dayatmaya karşı direniyor. Bu hikaye oyuna inanılmaz derecede aksiyon katmış durumda. Oyunu daha detaylı izlemek istiyorsanız aşağıdaki videoya göz atabilirsiniz.