AliExpress | Xioami Redmi Airdots S TWS Bluetooth Kulaklık İncelemesi

Bloetooth Kulaklıklar

Son zamanlarda kullanımı artan Bluetooth kulaklık kullanıcıları AirPods dışında kendine bir alternatif bulmaya çalışıyor. Bluetooth kulaklıkların en iyi üreticileri olan Apple ve Xioami yeni kulaklıklarını piyasaya sürmeye devam ediyor. İnsanların genellikle Aliexpress sitesinden aldığı kulaklıkların internet sitelerinde fazla incelemesini görmeyip bazen aldığı ürünü almaktan vazgeçiyor. Sizlere bu inceleme serimizde AliExpress sitesinde satılan marka ürünlerin tanıtımını ve incelemesini yapacağım.


Xioami Redmi Airdots S TWS

Öncelikle inceleyeceğim kulaklığın satış sayfasında buraya tıklayarak gidebilirsiniz. Kulaklık bizlere orijinal kulaklıklar ile bire bir olduğunu söylüyor. Kulaklıkta bulunan bir ton özellik birebir diyebiliriz. Bu kulaklığı alırsanız fazla pişman olmazsınız. Haydi gelin sizlerle beraber bu kulaklığın bütün özelliklerine bakalım.

Kulaklık Bluetooth 5.0'ı destekliyor. Şuan herhangi bir yerden alacağınız bütün kulaklıklar neredeyse bu Bluetooth sürümünü desteklemekte. Ayrıca satılan bu kulaklık bizlere çok düşük bir gecikme süresi veriyor. Yani müziğinizi neredeyse gecikmesiz olarak dinleyebilirsiniz. Kulaklık bizlere pürüssüz bir kullanıcı, müzik ve çağrı deneyimlerini garanti ediyor. 

7.2mm'lik bir ses ünitesi ile donatılmış ve gürültülü ortamlarda gürültü azaltma teknolojisi bulunuyor. Ayrıca kulaklık ile isterseniz çevresel gürültüleri bile en az seviyeye indirebiliyorsunuz. Ayrıca sizlere sunulan bu teknolojilerin kalitesi yüksek seviyelerde. Yani kulaklık bu konularda çok başarılı diyebiliriz. 


Ayrıca kulaklıkların ağırlığı sadece 4.1 gram. Kulağınıza taktığınızda düşmesi imkansız gibi bir şey. bunların yanında kulaklık sizlere 3 farklı kulaklık tıkacı sunuyor. Küçük, orta ve büyük. Bu tıkaçlar sayesinde sizlere uygun daha rahat bir deneyimi elde edebiliyorsunuz. Kulaklık kulağınızda iken kulaklığa 2 kere tıkladığınızda siriye veya telefonunuzdaki yardımcıya bağlanabiliyorsunuz, müziğinizi değiştirebiliyorsunuz, tek tıklayarak çağrı varsa açabiliyorsunuz.

Kulaklığın şarj süresi ise çok iyi bir durumda. Tam 12 saat garanti veriliyor. Tek şarj ile 4 saat gidebilen kulaklar kutusu ile desteklenmekte. Yani kulaklığınızı kutusu ile 3 kere şarj edebiliyorsunuz. Yani kulaklığın şarj konusunda hiçbir eksikliği yok hatta artıları var. Sizleri pişman etmeyecek bir kulaklık. Eğer bu türden bir Bluetooth kulaklık arıyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir kulaklık.

Yorum Gönderme

1 Yorumlar

  1. Xiaomi'den yine güzel tasarımlı ve f/p olarak iyi derecede bir ürün daha. Pil ömrü, fiyatı ve kalitesiyle kendisini alınabilir kılan güzel bir kulaklık gibi duruyor. Uygun bir zamanda bu ürünü satın almak istiyorum.

    YanıtlayınSil
Emoji
(y)
:)
:(
hihi
:-)
:D
=D
:-d
;(
;-(
@-)
:P
:o
:>)
(o)
:p
(p)
:-s
(m)
8-)
:-t
:-b
b-(
:-#
=p~
x-)
(k)