418TL Değerindeki Oyun Paketi Ücretsiz Oldu!

Epic Games Hizmete Devam Ediyor!

Oyuncuların çok severek oynadığı Borderlands oyunları Epic Games üzerinden iki oyunu da bir oyun paketi halinde ücretsiz sunuldu. Borderlands: The Handsome Collection'un ücretsiz olmasından sonra ücretsiz oyun dağıtmaya devam edecek Epic Games dillerden düşmeyecek gibi. Son haftalarda inanılmaz oyunları ücretsiz yaparak birçok kişiyi kendi platformuna çekmeyi başardı. Geçtiğimiz hafta Cvilization VI ve GTA V oyunlarını ücretsiz yapıp oyuncularla buluşturmuştu.

Geçtiğimiz hafta Epic Games platformunun hangi oyunları ücretsiz vereceğine dair bir sızıntı olmuştu. Bu sızıntıda kendisini görebildiğimiz Borderlands oyunu gerçekten bu hafta ücretsiz oldu. Sızıntıda belirtilen oyunlarında önümüzdeki haftalarda ücretsiz olacağına dair söylentiler var ve bu son verilen ücretsiz olay bu ihtimali kuvvetlendirmiş durumda.

teknolaps


Borderlands Ücretsiz Oldu!

Oyun piyasasında büyük bir yere sahip olan Borderlands bu hafta oyunculara verilen ücretsiz oyun oldu. Oyun Steam platformunda 480TL gibi bir fiyata sahipti %74 indirime girmiş ve 124.80 TL'ye satılıyordu. Steam'ın en büyük rakibi olan Epic Games bu oyunu kendi platformunda oyunculara ücretsiz bir şekilde vermiş durumda.

Ücretsiz paketini içeriğini incelediğimizde Borderlands 2 oyunu ve Borderlands 2'ye ait 45 adet DLC paketi, Borderlands: The Pre-Sequel ve bu oyuna ait 6 DLC paketini bizlere ücretsiz olarak verdiğini görebiliyoruz. Steam oyun platformunda toplam 480TL olan bu oyunun ücretsiz verilmesi büyük bir kitlenin Epic Games'e yüklenerek küçük bir süre 404 hatası vermesine sebep oldu fakat bu sorun hemen Epic Games ekibi tarafından düzeltildi.


Ücretsiz oyun paketi 4 Haziran Perşembe 18:00'a kadar bizimle olacak. Oyuna sahip olmanız için sadece kütüphanenize eklemek yeterli. İndirmenize veya herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Sadece oyuna sahip olmak için Epic Games'te bir hesap açıp iki faktörlü doğrulamayı geçmeniz gerekiyor. Bu sayede Borderlands: The Handsome Collection'a ücretsiz sahip olabilirsiniz. Buraya tıklayarak oyunu alabilirsiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar